Náš příběh

Náš malý obchod s nadměrnou obuví je pro Vás otevřený již 20 let.

Jak to všechno začalo?

Před 20 lety jsme jeli s mužem a tehdy malými dětmi na dovolenou do Bedřichova. Při zastávce v Liberci jsme objevili obchod s nadměrnou obuví. Poprvé v životě jsem viděla dámské boty velikosti 43! Vlastně náhodou jsme zjistili, že takové zboží existuje a že nejsme jediní, kteří potřebují nadměrné velikosti. Netrvalo to déle než pár měsíců a otevírali jsme obchod v Ústí nad Labem na Masarykově ulici, kde nás najdete i dnes.
První krůčky nebyly snadné. Nabídka byla velmi omezená. Naším prvním dodavatelem a jediným výrobcem nadměrné obuvi v České republice byl pan Bureš z Lednice na Moravě. Postupně jsme ale navázali spojení s dalšími dodavateli.
Zakládáme si na osobním přístupu. Známe své zákazníky – každý pár pečlivě vybíráme a konzultujeme s dodavateli tak, aby každý zákazník odcházel spokojený a hlavně s novým obutím.

Proč nemáme e-shop?

Již 20 let Vám pomáháme s výběrem obuvi. A baví nás to. Výběr bot není jako přebírat rohlíky v supermarketu – bota musí sedět. Známe každý vzor, známe za ty roky i mnohé z Vás a umíme Vám vybrat obuv, která padne. Chceme, abyste si u nás kupovali obuv, ve které se Vám bude dlouho pohodlně chodit a jsme přesvědčení, že tohle kouzlo nelze udělat na dálku.
Přesto, v případě osobní domluvy, můžeme obuv zaslat na dobírku kamkoliv po České republice. Volejte 602 196 224.

Proč u nás nemůžete platit kartou?

Protože přes ulici máme bankomat. 🙂