Nabídka

Baví nás prodávat kvalitní výrobky. U nás najdete pánskou i dámskou obuv těch nejlepších značek.

Dámskou obuv prodáváme ve velikostech 41–45, pánskou ve velikostech 47–52.

Gabor

Gabor je německá rodinná firma s více než stoletou tradicí. Obuv značky Gabor je známá po celém světě, ale jako jedna z mála velkých značek nepřesunula svou výrobu do Asie – boty Gabor se vyrábějí od roku 1997 v Bánovcích nad Bebravou. V loňském roce přišla značka s vlastní řadou pánské obuvy Pius Gabor, jejíž název odkazuje na rodinnou tradici. Většinovým materiálem je kůže – kožená obuv se přizpusobí svému majiteli a zajišťuje maximální komfort i při každodenním nošení. Obuv Gabor je oblíbená pro elegantní vzhled a pohodlnou chůzi.

Remonte

Remonte je značka dámské obuvi koncernu Rieker, která se vyznačuje zejména svou prostorností. Téměř veškerá obuv z kolekcí Remonte je vyrobena z pravé kůže, stejně jako je většina vybavena velmi pohodlnými a odnímatelnými stélkami.

Ara

Ara je německá značka s více než sedmdesátiletou tradicí. Ara se specializuje na elegantní dámskou obuv, která respektuje tvar chodidla, a je tak velice pohodlná. Díky kůži jako hlavnímu materiálu se obuv přizpůsobuje chodidlu – nikoliv naopak!

Josef Seibel

Josef Seibel je další německá značka kvalitní kožené dámské i pánské obuvi, kterou můžete najít v našem obchodě. Obuv Josef Seibel je typicky širší, většinou s vyjímatelnými stélkami, které lze případně nahradit ortopedickými vložkami. Své továrny má Josef Seibel převážně v Evropě.

Merrell

V našem obchodě nabízíme pánské boty značky Merrell. Jedná se o kvalitní turistickou obuv s americkým původem. Boty značky Merrell vás ponesou, ať už se vydáte jakoukoliv cestou.

Keen

Obuv americké značky Keen se vyznačuje typickou širokou špičkou. Tuto outdoorovou obuv nabízíme pouze v pánských velikostech.